گروه مهندسان هم آشیان

توضیحات کوتاه در مورد گروه مهندسان هم آشیان
FA
EN
چگونه طراحی دکوراسیون داخلی را شروع کنیم

چگونه طراحی دکوراسیون داخلی را شروع کنیم

طراحی دکوراسیون داخلی، در زیبایی ظاهری یک خانه نقش بسیار مهمی دارد. طراحی دکوراسیون داخلی نیاز به خلاقیت و ظرافت خاصی دارد و معمار با توجه به سبکی که در ذهن دارد، لوازم خانگی مناسب را خریداری و طراحی می کند. معمولا معمار کاتالوگی را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا انتخابشان را انجام دهند.

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی

برای یک طراحی دکوراسیون داخلی ایده آل، طرح های دیجیتالی باید با دقت و ظرافت خاصی کشیده شوند. برای ترسیم پروژه های معماری به صورت سه بعدی، از نرم افزارهای خاصی کمک گرفته می شود که می توانند نتیجه نهایی را به صورت شبیه سازی شده، به متقاضی نشان دهند.
یک طراح داخلی باید قبل از شروع پروژه کلیه اطلاعات مربوط به ساختمان را با دقت به دست آورد. در عین حال، اعمال سلایق شخصی و علایق ساکنین منزل، از دیگر ویژگی های مهمی است که معمار داخلی باید توجه کند. سپس در مرحله بعد، باید به بررسی جنس و رنگ لوازمی که قرار است به کار گیرد، بپردازد.
طراحی دکوراسیون داخلی

یک معمار باید توجه داشته باشد که سیستم های روشنایی، بخش مهمی از طراحی دکوراسیون داخلی یک منزل را تشکیل می دهند. گاهی بسته به خلاقیتی که معمار دارد، ترکیب عناصر سبک های مختلف به منظور ایجاد محیطی کاملا مبتکرانه، ممکن است.
ترکیب عناصر سبک های مختلف مانند سبک مدیترانه ای، سبک استعماری، سبک کلاسیک یا گرمسیری، معمولا همواره باعث رضایت مشتری می شوند که گاه می توان در این سبک ها، از نقوش یا اشکال هندسی هم استفاده کرد تا حالت مدرن تری به منزل داده شود.
در دیزاین لوازم دکوراسیون داخلی، مبله کردن داخل منزل اهمیت زیادی دارد. معمولا جایگاه لوازم خانگی، لوازم حمام، اپن آشپزخانه و کمدها، مشخص می شود. حتی در این مرحله، جای قرارگیری پنجره ها، درب ورودی و درب های اتاق ها، در مقیاس کاملا سنجش طراحی می شوند.
برای مثال برای اینکه آشپزخانه و اتاق نشیمن کاملا از هم جدا شوند، از یک اپن استفاده می کنند و فضای باز بیشتری در اختیار معمار داخلی قرار می گیرد. استفاده از رنگ ها و موادی که باعث انرژی بیشتر می شوند، همواره در اولویت معماران قرار دارد.

 

انواع سبک معماری

 

تفاوت بین طراح داخلی و طراح دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی داخلی و مفاهیم دکوراسیون داخلی گاهی اوقات می توانند با هم آمیخته شوند. اول از همه، طراحی داخلی توسط طراحان داخلی انجام می شود.
طراح داخلی مجبور است وضعیت اتاق یا خانه را مجدداً بازسازی کند. این موارد شامل تعویض لوله های قدیمی در صورت لزوم و تخریب دیوارها است. همچنین طراح می تواند اتاق خواب شما را به یکباره به یک دفتر کار تبدیل کند. این ها وظایف طراح داخلی در زمینه طراحی داخلی است.
طراحی دکوراسیون داخلی

طراح دکوراسیون داخلی، بیشتر توسط دکوراتورها انجام می شود. وظیفه دکوراتورها بیشتر، تغییر دکوراسیون است. اگر طراح داخلی یک دفتر کار طراحی کرده است، انتخاب رنگ لوازم جانبی، مبلمان و میزها برای دفتر در بخش وظایف طراح دکوراسیون داخلی گنجانده می شود.
اگر طراح داخلی اتاق کودک را طراحی کند، تزئینات مناسب برای آن اتاق توسط دکوراتور طراحی می شود. به عنوان مثال، وظیفه طراح داخلی این است که اتاق از نور بیشتری برخوردار شود و اگر به اندازه کافی روشن نباشد، وظیفه دکوراتورهاست که با استفاده از رنگ مبلمان، آن را روشن به نظر بیاورند.

 

مراحل و روند طراحی معماری

 

طراحی دکوراسیون داخلی ۲۰۲۰

سال ۲۰۲۰ چند وقتی است آمده و با خود قوانین جدیدی برای دکوراسیون داخلی آورده است. امسال رنگ های خنثی، بار دیگر محبوب شده و این رنگ ها با سایه های کلاسیک، ظاهری کاملا آرام به خانه می دهند. منظور از رنگ های خنثی، رنگ سفید با انواع تن های سرد و گرم هستند.
در درجه اول می توان به رنگ خاکستری و بژ فکر کرد که می تواند پس از ترکیب با چیدمان مناسب منزل، طراحی دکوراسیون داخلی خانه را به حد زیبایی برساند.
مشکی و سفید، آغاز و پایان طیف رنگ ها محسوب می شوند. شاید آن ها تضاد رنگ ها به نظر بیایند اما در حقیقت اگر باهم ترکیب شوند، به شدت منظره زیبایی خلق خواهند کرد. تمامی این تصمیمات برعهده معمار دکوراسیون داخلی است که بهترین طرح را از میان طراحی دکوراسیون داخلی ۲۰۲۰ انتخاب خواهد کرد.

معماری, طراحی , آرشیتکت, طراحی داخلی, طراحی داخلی پروژه های مسکونی, هم آشیان, گروه معماری هم آشیان , اینتریو دیزاین, طراح داخلی, گروه طراحی و معماری هم آشیان, طراحی معماری, دکوراسیون داخلی


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه مهندسی هم آشیان میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]