گروه مهندسان هم آشیان

توضیحات کوتاه در مورد گروه مهندسان هم آشیان
FA
EN
معرفی رشته های معماری و آینده شغلی و بازار کار رشته معماری

معرفی رشته های معماری و آینده شغلی و بازار کار رشته معماری

معماری یکی از رشته هایی است که نیاز به داشتن دانش و آگاهی در زمینه های مختلفی دارد. زیرا مجموعه های این رشته را می توان از جمله متنوع ترین رشته ها دانست. معماران می توانند در زمینه طراحی داخلی و خارجی به تحصیل مشغول شوند و با خلق آثار هنری و ساختمان هایی با طراحی متفاوت در ایجاد زیباسازی شهر نیز سهیم باشند. در کل می توانیم بگوییم که این رشته هنر ایجاد فضایی است که افراد با قرارگیری در آن بتوانند به راحتی زندگی کنند.


معرفی رشته های معماری

رشته های معماری را می توان یکی از رشته هایی دانست که دارای تنوع بسیاری است. هر کدام از گرایش های این رشته می توانند در حیطه ای مشخص فعالیت مشغول باشند. به این صورت می توانیم تنوع در این رشته را مشاهده کنیم.
امروزه دانشکده های زیادی در این زمینه ساخته شده است که باعث شده معماری پر رونق تر از دیگر رشته ها دیده شود. دانشجویان این رشته می توانند در زمینه طراحی پلان ها، نما، سازه، فضای سبز و بسیاری دیگر از فعالیت های مربوط به طراحی ساختمان آموزش های لازم را ببینند تا به عنوان طراح و ناظر پروژه های ساخت و ساز مطرح شوند.
اگر می خواهید به عنوان یکی از دانشجویان معماری به تحصیل بپردازید، باید گرایش های این رشته را به خوبی بشناسید. در ادامه گرایش هایی که می‌توانید از بین آن برای تحصیل انتخاب کنید را برایتان فهرست کرده ایم.
· رشته مهندسی معماری
· گرایش داخلی
· گرایش منظر
· مرمت بناهای تاریخی
· گرایش فضای سبز
· طراحی شهری
· تنظیم شرایط محیطی
· گرایش مطالعات
· مدیریت پروژه
· بازسازی پس از صحنه
· گرایش تکنولوژی
· انرژی

بسیاری دیگر از زیر شاخه های این رشته وجود دارد که دانشجویان معماری می توانند در هر یک از این حیطه ها به تحصیل مشغول شوند.

 

نگاهی به پروژه های های طراحی گروه معماری هم آشیان بیاندازید

 

آینده شغلی رشته معماری

این رشته جز معدود رشته هایی است که دانشجویان معماری می توانند در مورد آینده شغلی آن مطمئن باشند. با توجه به اینکه همه گرایشات این رشته در مباحث مربوط به ساختمان و طراحی فضای اطراف آن است، قابل ذکر است که که با ایجاد خلاقیت در طراحی می توانید در هر کجایی که هستید آینده شغلی خود را تضمین کنید.
باید گفت که طراحی پلان های معماری و یا طراحی فضاهای داخلی، امروزه توجه گسترده ای را از آن خود کرده است. اگر شما در این رشته که به تحصیل مشغول هستید بتوانید ایده پردازی های نو، همراه با اصول ساخت و ساز حرفه ای را ارائه دهید می توانید مطمئن باشید که این رشته می تواند یکی از بهترین رشته ها در ایجاد درآمد بالا باشد.

حال با پروژه های اجرایی گروه معماری هم آشیان نیز آشنا شوید 

بازار کار رشته معماری و مهندسی معماری

افرادی که در این رشته تحصیل کرده اند می توانند در حیطه های مختلف مشغول به کار شوند. در صورت داشتن سرمایه بیشتر این افراد می توانند دفتر و یا شرکت معماری خود را تاسیس کنند.
بازار کار رشته معماری و مهندسی معماری به این صورت است که با گذراندن دوره های کارآموزی می توانید در طراحی و ساخت و ساز بناهای متفاوتی از جمله بيمارستان، تجاری، صنعتی مسکونی و بسیاری از حیطه های دیگر مشغول به کار شوید.
باید گفت که بازار کار رشته معماری و مهندسی معماری دارای محدوده گسترده ای است که در هر زیر شاخه ای که در آن به تحصیل مشغول هستید می توانید به کار مشغول شوید. در صورتی که دارای تحصیلات بالاتری باشید می توانید مطالعات و پژوهش های علمی در این زمینه انجام دهید و از این بابت بازار کار رشته معماری و مهندسی معماری می تواند در زمینه آموزشی نیز روند رو به رشد داشته باشد.

گروه معماری هم آشیان

گروه معماری هم آشیان را می توان یکی از گروه های حرفه ای در این زمینه دانست. با توجه به اینکه گروه معماری هم آشیان دارای کادری حرفه ای در طراحی، نظارت و اجرا است می توانید پروژه های خود را با سپردن به این گروه به صورت کاملا حرفه ای انجام دهید. طراحی بی نظیر همراه با خلاقیت یکی از ویژگی هایی است که می توانید در بسیاری از کارهای گروه معماری هم آشیان مشاهده کنید.

معماری, طراحی , هم آشیان, رشته های معماری, آینده شغلی , مهندسی معماری, گروه معماری هم آشیان , اجرا


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه مهندسی هم آشیان میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]