گروه مهندسان هم آشیان

توضیحات کوتاه در مورد گروه مهندسان هم آشیان
FA
EN
انواع طراحی ویلا

انواع طراحی ویلا

طراحی ویلا چه در قسمت داخلی و چه نمای خارجی آن سبک ها و انواع بسیار متنوعی دارد. برای طراحی ویلا توسط گروه مهندسین هم آشیان ابتدا با مشتری مشورت می شود و شما می توانید همه ی آن چه که می خواهید را بیان کنید.

برآورد قیمت دقیق از طراحی تا ساخت ویلا در این مرحله انجام می شود و مهندسین با توجه به انتظارات شما و بودجه ای که در اختیار دارید، گزینه های مناسب را پیش روی شما می گذارند.

 

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا مدرن

طراحی و ساخت ویلاهای مدرن به این شکل است که در نمای داخل و بیرون ویلا، بر استفاده از خطوط صاف و البته ساده تاکید می شود. همچنین از هر گونه تجملات و تزئینات اضافی در طراحی داخلی ویلا پرهیز می شود.
این سبک طراحی باعث می شود تا فضای ویلا یک فضای ساده، گرم و غیر رسمی و دوستانه باشد. لوازم خانگی که برای ویلاهای مدرن به کار می رود، از اصول مینیمالیستی پیروی می کنند و تا حد امکان ساده و کاربردی هستند.

 

طراحی ویلا

 

طراحی پلان ویلا مدرن بر پنجره های بزرگ و نورگیر تاکید می کند. پنجره های بزرگ این مزیت را به همراه دارند که فضای داخلی ویلا تا حداکثر میزان ممکن از نور طبیعی بهره مند می شود و همچنین هوای تازه و طبیعی به طور مداوم در ویلا جریان خواهد داشت. علاوه بر پنجره های بزرگ، در های ورودی نیز در این ویلا ها اغلب از شیشه های بزرگ و پهن ساخته شده اند تا ویو و منظره ای دلچسب را تضمین کنند.
رنگ هایی که در طراحی ویلا مدرن استفاده می شود با ویلا های کلاسیک به کلی متفاوت است. در ویلا های مدرن عموما از رنگ هایی استفاده می شود که از عناصر زمینی الهام گرفته اند. رنگ هایی ملایم مثل فیروزه ای، قهوه ای و یا سبز زیتونی.
در سبک های جدید تر که به آن سبک معاصر معماری گفته می شود، استفاده از رنگ های خنثی مانند طوسی و یا کرم نیز رواج یافته است. در نهایت همه چیز به سلیقه ی شما بستگی دارد که می خواهید در ویلای شما از کدام ترکیب رنگ استفاده شود و می توانید این موضوع را با گروه مهندسین هم آشیان در میان بگذارید.

 

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا کلاسیک

در بین طراحی و اجرای انواع ویلاها، طراحی و اجرای ویلا کلاسیک نسبت به بقیه ی سبک ها دشوار تر است. چرا که در این سبک لازم است تا فضای داخلی و بیرونی ویلا،‌ کاملا متقارن،‌ رسمی و با شکوه به نظر برسد همراه با دکوراسیون و لوازم مجلل.
طراحی کلاسیک ویلا از سبک های تاریخی الهام می گیرد و با به کار بردن عناصر معماری کلاسیک، شکوه و جلال خاصی به ویلا می بخشد. اگر چه ویلا های کلاسیکی که امروزه طراحی و اجرا می شوند از ویلا های رومی الهام گرفته اند، اما بر خلاف ویلا های رومی در ویلا های کلاسیک امروزی از رنگ های غالب و یک دست استفاده می شود. رنگ هایی که به شما حس کارآمدی و البته آرامش را می دهند.
نکته ای که در طراحی ویلا های کلاسیک بسیار حائز اهمیت است، انتخاب لوازم خانگی و هماهنگی آن ها با ساختار کلی ویلا است. بافت و جزئیات به کار رفته در این لوازم بسیار اهمیت دارد و باید به گونه ای باشد که انگار جزوی از بدنه ی خانه هستند و بدون آن ها فضای خانه یک چیزی کم دارد.

 

طراحی ویلا

 

تخت خواب ها، کمد ها، مبل ها، میز ها، لامپ ها، ساعت های دیواری و حتی یک فواره ی کلاسیک در مرکز حیاط؛ همگی این ها باعث می شوند که احساس کنید در یک موزه ی باستانی و در دل تاریخ سکونت دارید.
می شود گفت برای داشتن یک ویلای کلاسیک تمام عیار، نسبت به ویلا های مدرن باید هزینه ی بیشتری بپردازید. چرا که به غیر از ظرافت های خاص طراحی و توجه به جزئیات و تقارن ساختار کلی ویلا، تهیه ی وسایل و لوازمی که ویلای شما را به معنای واقعی کلمه کلاسیک کنند ضروری است.

 

طراحی ویلا

 

توجه به جزئیات در طراحی ویلا کلاسیک حرف اول را می زند. چرا که در طراحی کلاسیک تمام جزئیات باید از یک سبک و مدل خاص پیروی کنند و با یکدیگر هماهنگ باشند.

 

طراحی ویلا

 

بنابراین اگر یک مدل و طرح خاص را برای ویلای خود انتخاب کردید، باید تمام جزئیات را در خصوص آن رعایت کنید. گروه مهندسین هم آشیان در این زمینه به شما کمک می کند تا بتوانید ویلای کلاسیک ایده آل خود را طراحی و اجرا کنید.

معماری, طراحی , آرشیتکت, سبک مدرن, طراحی داخلی, هم آشیان, معماری مدرن, گروه معماری هم آشیان , اجرا , گروه طراحی و معماری هم آشیان, طراحی ویلا مدرن, طراحی ویلا, طراحی ویلا کلاسیک


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه مهندسی هم آشیان میباشد.

[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند ]